WordPress Çalışan Film Botu Yapımı Ve Teması İndir 2019

WordPress Çalışan Film Botu Yapımı Ve Teması İndir 2019

WordPress film botu,wordpress bot yapımı 2019, wordpress film botu 2019, wordpress çalışan botlar, wordpress botu, wordpress teması 2019, wordpress çalışan botlar, wordpress bot r10, bot indir, bot indir, wordpress bot r10, wordpress bot yapımı, wordpress bot yapımı 2019, wordpress botu, wordpress çalışan botlar, WordPress film botu, wordpress film botu 2019, wordpress teması 2019,konu başlıklarını arıyorsanız doğru yerdesiniz:)

WordPress Çalışan Film Botu Yapımı Ve Teması İndir 2019

Selam bilgiadasi.com ziyaretçileri, bugün sizlere çalışan wordpress film botu ve teması vereceğim. Hemen konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. Hemen hemen herkes film sitesi kurmaya başladı. Film siteleri içerik (film) yükleme bakımından çok uğraştırdığı için herkes film botları kullanmaya başladı. Bizler de uygun şekilde sizlere film teması ve film botu paylaşmaya karar verdik. Bu tema ve bot yüzde yüz çalışıyor çünkü denenmiştir. Temamız ve botumuzun ismi ise Tahamata’dır. Çok popüler bir tema olan tahamata genelde birçok film sitesi tarafından kullanılmaktadır. Birçok fazla bilgiler veya daha fazla bu konuya benzer makaleler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Web sitemizi takip etmeyi unutmayın arkadaşlar.

WordPress Çalışan Film Botu Yapımı Ve Teması İndir 2019
WordPress Çalışan Film Botu Yapımı Ve Teması İndir 2019

BOT Nedir? Ne işe yarar? Nasıl çalışır?

kısacası; wordprepress botlar, insanların yaptığı işlemleri otomatik olarak yeva tek başına yapan veya insanların müdahalesi ile çalışarak onların işlerini kolaylaştıran scriptlerdir.Bir çok çeşitli boyutlarda/fiyatlarda olabilirler. 20 liraya da bot olur 200 lirayada. botun yapması gereken işlemlerin fazlalığı, verilerin alınacağı sitenin yapısı ve verilerin post edileceği sitenin yapısı botun fiyatını direk olarak etkiler.

çalışma şekilleri temel olarak 2 ye ayrılır. birincisi otomatik olarak tetiklenen, ikincisi el ile manual olarak çalıştırılan. otomatik olanda bot dosyasının çalışabilmesi için cronjob tan bir görev oluşturmak veya bir dosyaya bağlamak gerekir. ikinci yöntem nispeten daha zordur ( pahalıdır ).

manuel olanda ise botun adresini browser ın adres satırına girerek çeşitli işlemler ile botun çalışması sağlanır. bunlar genelde küçük,yorucu olmayan, zaman harcatmayan işlemlerdir. 1-2 butona tıklama, birkaç cümle yazmak, menüden seçim yapmak vs.google ın indeksleyebildiği ( hatta bazen indeksleyemediklerinede ) her siteye/scripte bot yazılabilir. Faydalı şekilde sağlam araştırma sonrası bot indirip kurabilirsiniz size verdiğimiz bot test edilmiştir.

Rar Şifresi : için yorum atın (kesinlikle dönüş yapılacaktır)

Botu Ve Temayı İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir