Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları

Ankara 1’inci bölge

1. Gamze Taşçıer

2. Deniz Demir

3. Okan Konuralp

4. Sadullah Ergin (DEVA Partisi)

5. Mustafa Nedim Yamalı (Gelecek Partisi)

6.  Aliye Timisi Ersever

7. Deniz Çakır

8. Kemal Akkurt

9. Aysun Palalı Köktaş

10. Elif Topkaya Sevinç

11. Hüseyin Can Güner

12. Aycan Günday Koçtürk

13. Armağan Erdoğan

Ankara 2’inci bölge

1. Murat Emir

2. İdris Şahin (DEVA)

3. Semra Dinçer 

4. İrem Yaman (İYİ Parti)

5. Orkun Kamber

6. Ali Rıza Erbay

7.Erdal Kiziroğlu

8. Özkan Aktan

9. Funda Cengiz

10.Erol Tosun

11. Nursel Öcal

Ankara 3’üncü Bölge

1. Tekin Bingöl

2. Umut Akdoğan

3. Mesut Doğan (Saadet Partisi)

4. Aylin Yaman

5. Ahmet Ersen Özsoıy

6. Mehmet Akyürek

7. Mehtap Yücel

8. Mehmet Yula

9. Zeynep Esra Özdemir

10. Ömer Yılmaz

11. Elmas Kübra Karaca

12. Hasan Cem Yılmaz

İstanbul 1’inci bölge

1. Oğuz Kaan Salıcı

2. Gamze Akkuş İlgezdi

3. Fethi Açıkel

4. Gökhan Günaydın

5. Birol Aydın (Saadet Partisi)

6. Ahmet Ersagun Yücel

7. Elif Esen (DEVA)

8. Hasan Karal (DEVA)

9. Cemal Enginyurt (DP)

10. Selim Temurcu (Gelecek Partisi)

11. Ali Gökçek

12. Suat Özçağdaş

13. Özcan Baripoğlu

14. Sevgi Kılıç

15. Olgun Çelik

16. Doğan Çakmak

17. Kenan Otlu

18. Efendi Argunşah

19. Murat Kantekin

20. Aysemin Gülmez

21. Ahmet Can Yılmaz

22. Ebru Zor

23. Erdoğan Erden

24. Füsun Sökmez

25. Necla Erdem

26. Bülent Kulkuloğlu

27. Güllü Saran

28. Yücel Oto

29. Nejdet Ay

30. Elife Gamze Öztürk

31.Hakan Bekar

32.Dursun Can Kırtorun

33.Murat Gökhan Ofluoğlu

34.Hale Dilek Tosun

35. Abdullah Onur Bildirici

İstanbul 2’inci Bölge

1. Namık Tan

2. Yunus Emre

3. Gökhan Zeybek

4. Enis Berberoğlu

5. Mustafa Kaya (Saadet Partisi)

6. Yüksel Mansur Kılınç

7. İsa Mesih Şahin (Gelecek Partisi)

8. Evrim Rızvanoğlu (DEVA)

9. Berna Sukas

10. Fuat Yıldırım

11. Onur Aydın

12. Işık Öğütçü

13. Soner Özimer

14. Mehmet Ali Yüksel

15. Şaban Karaaslan

16. Elmas Arus

17. Muharrem Naci Temiz 

18.Sevim Yalınkılıç

19. Gözde Fil

20. Bülent Ütebay

21. Mehmet Süleyman Türker

22. Yiğit Hüseyin Numan Bıçaklı

23. Ali Arman

24. Bedia Büyükgebiz

25. Özgür Nemutlu

26. Ezgi Pekşan

27. Refik Ersin Eroğlu

İstanbul 3’üncü Bölge

1. Engin Altay

2. Erdoğan Toprak

3. Türkan Elçi

4. İlhan Kesici

5. Zeynel Emre

6.  Mustafa Yeneroğlu (DEVA) 

7. Bülent Kaya (Saadet Partisi)

8. Doğan Demir (Gelecek Partisi)

9. Özgür Karabat

10. Medeni Yılmaz (DEVA)

11. Turan Taşkın Özer

12. Doruk Bulut

13. Oğuz Kemal Yakar

14. Turgay Özcan

15. Fevzi Donat

16. Utku Caner Çaykara

17. Hüseyin Remzi Gökbulak

18.Bayramali Çeşmeci

19.Recep Karakoç 

20. Burak Yıldırım

21. Eda Kurt

22. Kazım Özeren

23. Margarit Dikme

24. Mehtap Albayrak

25.Nazlı Akyüz

26. Özlem Dokuyucu

27. Sinan Karahan

28. Sinem Özcan

29. Süleyman Şafak

30. Cemal Doğan

31. Hüseyin Arda Engizek

32.Turgut Koç

33. Server Gökmen

34. Ender Unutan Ersözlü

35. Neşe Kıyık

36. Yaren Karaca

Antalya

1. Sururi Corabatur

2. Cavit Arı

3. Aliye Coşar

4. Mustafa Erdem 

5. Şereffettin Kılıç (Saadet Partisi)

6. Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi)

7. Murat Özçelik 

8. Ercüment Taşdemir

9. Nilüfer Defeci

10. Vahap Tuncer

11. Sibel Gezen

12. Ramiz Atakan

13. Emrah Yurtlak

14. Zehra Milli 

15. Hatice Kübra Turan

16. Müge Gezginci Uysal

17. Mehmet Gök

Adana

1. Orhan Sümer

2. Müzeyyen Şevkin

3. Burhannetin Bulut

4. Sadullah Kısacık (DEVA)

5. Ayhan Barut

6. Berke Duvan

7. Hüseyin Keser

8. Erkan Karakaya

9. Orhan Toplum

10. Kübra Özbiçer

11. Ahmet Korkmaz

12. Sercan Polat

13. Murat Öztanrıöver

14. Ebru Yılmaz

15. Elife Müftüoğlu

İzmir 1’inci Bölge

1. Yüksel Taşkın

2. Ahmet Tuncay Özkan

3. Sevda Erdan Kılıç

4. Murat Bakan

5. Ednan Arslan

6. Seda Kaya (DEVA)

7. Haydar Altıntaş (DP)

8. Devrim Barış Çelik

9. Sefer İpekli

10. Güldem Atabay

11. Şahbal Aras

12. Fulya Akçay

13. Mehmet Şahin Fırat

14. Birgül Değirmenci

İzmir 2’inci Bölge

1. Gökçe Gökçen

2. Rıfat Nalbantoğlu

3. Rahmi Aşkın Türeli

4. Mahir Polat

5. Salih Uzun (DP)

6. Deniz Yücel

7. Deniz Bilici (Gelecek Partisi)

8. Hüseyin Sezer

9. Esin Doğan Metin

11. Altan İnanç

12. Emine Helin İnan Kınay

13. Ayten Gülsever

14. Nurşen Balcı

15. Burak Kotan

Mersin

1. Ali Mahir Başarır

2. Gülcan Kış

3. Mehmet Emin Ekmen (DEVA)

4. Talat Dinçer

5. Hasan Ufuk Çakır

6. Emre Yılmaz

7. Nürsen Yücesoy Temizkan

8. Leyla Serin Kırık

9. Ahmet Yorgun

10. Mehmet Gültekin Uğur

11. Şerife Arıcı

12. Güven Kocabıyık

13. Neslihan Çelebi

Ordu

1. Seyit Torun

2. Mustafa Adıgüzel

3. Ahmet Tokluoğlu

4. Cengiz Okur

5. Nilgün Yılmaz

Şanlıurfa

1. Mahmut Tanal

2. Müslüm Cengizhan Akalın

3. Ahmet Tüysüz (DEVA)

4. Abdullah Yeşil (Gelecek Partisi)

5. İbrahim Direk

6. Süleyman Gök

7. Ali Fethi Gürler

8. Abdullah Direk

9. Müslüm Şikak

10. Adnan Tüysüz

11. Abdulkadir Çetin

Malatya

1. Veli Ağbaba

2. Enver Kiraz

3. Battal Kanbay

Tekirdağ

1. Faik Öztrak 

2. İlhami Özcan AYGUN

3. Cem Avşar(Deva)

4. Nurten Yontar

5. Mustafa Ülkem Uruk

6. İsmail Doğaroğlu

7. Sema Kırkoyunkinet

8. İsmail Çelebi

Kırklareli

1 .Vecdi Gündoğdu

2. Fahri Özkan

3. Hatice Gül Bingöl

Kayseri

1. Aşkın Genç

2. Mahmut Arıkan ( Saadet Partisi)

3. Burhan Bahadır Özsoy ( DEVA Partisi)

4. Zülküf Arslan ( Gelecek Partisi)

5. Ümit Özer

6. Özgen Aydıncak

7. Ali Çetinkaya

8. Onur Sergen Doğan

9. İbrahim Kağan

10. Niyazi Ünalmış

Samsun

1. Murat Çan

2. Mehmet Karaman

3. Mustafa Yeşilyurt

4. Nazan Güneysu

5. Mehmet Özdağ

6. Suat Yıldız

7. Neşe Kangüleç

8. Nilsu İrem Koçyiğit Bahadır

9. Özler Yılmaz

Hatay

1. Mehmet Güzelmansur

2. Nermin Yıldırım Kara

3. Servet Mullaoğlu

4. Necmettin Çalışkan (Saadet)

5. Hikmet Hatunoğlu

6. Rahmi Vardı

7. Gökhan Özer

8. Bekir Atahan

9. Cemiyet Kışlaoğlu

10. Tamer Apiş

11. Filiz Haksöz

Karabük

1. Cevdet Akçay

2. Abdullah Çakır

3. Bayram Karadağ

Gaziantep

1. Hasan Öztürkmen

2. Melih Meriç

3. Ertuğrul Kaya (DEVA)

4. Reis Reisoğlu 

5. Adile Merve Altınbaş Yılmaz

6. Erdal Geçit

7. Selim Karahan

8. Müslüm Şahinsoy

9. Hasan Gül

10. Mehmet İslam (Saadet)

11. Ahmet İdris İnal

12. Fatma Müge Düşün

13. Gökhan Çeliktürk 

14. Vicdan Aktaş

Manisa

1. Özgür Özel

2. Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu 

3. Bekir Başevirgen

4. Selma Aliye Kavaf (Deva)

5. Semih Balaban

Kahramanmaraş

1. Ali Öztunç

2. İrfan Karadutlu (DEVA)

3. Mehmet Bağlar

4. Ejder Kaygusuz

5. Naile İşlek

6. Tufan Yanar

7. Aziz Cem Güner

8. Çağatay Atasay

Kars

1. İnan Akgün Alp

2. Onur Uludaşdemir

3. Evren Yerdelen

Kastamonu

1. Hasan Baltacı

2. Kadir Yalçın

3. Ziver Kaplan

Kırıkkale

1. Ahmet Önal

2. Ömer Eldemir

3. Ümit Duman

Zonguldak

1. Deniz Yavuzyılmaz

2. Eylem Ertuğ Ertuğrul

3. Doğa Şanlıoğlu (DEVA)

4. Merve Kır

5. Cemalaettin Sağtekin

Karaman 

1. İsmail Atakan Ünver

2. Yusuf Baştuğ

3. Hasan Ehliz

Karabük

1. Cevdet Akay

2. Abdullah Çakır

3. Bayram Karadağ

Sakarya

1. Ayça Taşkent

2. Ecevit Keleş

3. Kamil Özkan

4. Azize Ceroğlu

5. Emel Akçil

6. Gündüz Gençcan

7. Ali Fethi Gürleri (Saadet Partisi)

Osmaniye

1.  Asu Kaya

2. Ünal Köksal

3. Mehmet Dövüşçü

Rize

1. Tahsin Ocaklı

2. Köksal Toptan (İYİ Parti)

3. Mehmet Yıldız (Saadet Partisi)

Aydın

1. Bülent Tezcan

2. Süleyman Bülbül

3. Hüseyin Yıldız

4. Evrim Karakoz

5. Nilüfer Ünüvar

6. Ali Çankır

Kocaeli

1. Muhip Kanko

2. Harun Yıldızlı

3. Hasan Bitmez

4. Nail Çiler

5. Serap Çakır

6. Tülin Keçeci Güngör

7. Cuma Karavar

8. Caner Arduç

9. Mehmet Küçükkaya

10. Selman Kösali

11. Hülya Yolcubal

12. Belkıza İlter

13. İsmet İşeri

14. Berna Çetin

Konya

1. Barış Bektaş

2. Hasan Ekici

3. Gençosman Killik

4. Halil Ercan

5. Kamil Bülbül Okuyucu

6. Galip Polat

7. Ayşe Alkım Gökçe

8. Mürsel Ayrancı

9. Ezgi Bilge Aslan

10. Şerife Tunç

11. Mehmet Pirzade

12. Dursun Kaplan

13. Rıdvan Şenyurt

14. Tevfik Fikret İlgen

15. Veysel Gönülal

Muğla

1. Cumhur Uzun

2. Gizem Özcan

3. Süreyya Öneş Derici

4. Selçuk Özdağ (Gelecek Partisi)

5. Mehmet Demir

6. Fatma Gebeş Çimen

7. Salih Büyükdöverlioğlu

Please follow and like us:

Bir yanıt yazın