İbrahim Tatlıses ve eski eşi Ayşegül Yıldız kızlarının doğum gününü kutladı!

İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada’nın doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Ayşegül Yıldız ise evinde sade bir konseptle kızı Elif Ada’nın doğum gününü kutladı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’le 2011 yılında dünya evine giren Ayşegül Yıldız, 2013 yılında yolları ayırdı. Çiftin Elif Ada ismini verdikleri bir kız çocukları bulunuyordu.  Geçtiğimiz günlerde Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada’nın doğum günü kutlamasından fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaştı. İbrahim Tatlıses ise sosyal medya hesabı üzerinden kızı Elif Ada’nın fotoğrafının üzerine yazı yazarak doğum günün kutladı. 

İbrahim Tatlıses

“ALTIN UFAĞIM YENİ YAŞIN ÇOK GÜZEL GEÇSİN”

Ünlü türkücü sosyal medya hesabından kızının fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü: “Ailemizin en küçüğü elif Ada’m da büyüyor. Rabbim tüm çocuklarımıza sağlıklı uzun ömürler versin. Altın ufağım çok mutlu çok güzel geçsin yeni yaşın. İyi ki varsın kızım. Seni çok seviyoruz.”

“BOYU BOYUMA HUYU HUYUMA DENK”

Kızı için evde sade bir doğum günü kutlaması düzenleyen Ayşegül Yıldız, çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yayınlayarak şu notu düştü:
“Çiçeğim… Bir yaş daha aldın hayattan, dolu dolu 10 senemiz geride kaldı. Yepyeni bir yaşa adım atarken, dilerim yüzün gibi, o pırıl pırıl kalbin gibi, yeni yaşında, bir ömür tertemiz, mutlulukla ve sağlıkla geçsin. Sanırım her anne gibi dünyanın en şanslı annesiyim. Ne kadar şükretsem az. Hayatıma kattığın onca güzellik, bana öğrettiğin binlerce şey için sana çok teşekkür ederim. Hayatıma mutluluk, neşe kattın. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın. Seni çok seviyorum bebeğim. Annesinin kuzusu. Boyu boyuma huyu huyuma denk. Çok sevin çocuklarınızı, ufak tefek şeyler için kırmayın kalplerini. Çok tecrübesiz, çok masumlar…. Deprem hepimizin kalbinde derin yaralar açtı. O yüzden daha sıkı sarılın sevdiklerinize ve evlatlarınıza. İyi ki varlar.”

İbrahim Tatlıses

İLGİNZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Esra Dermancıoğlu’ndan “Gelin maaşı” göndermesi! “Ben de istiyorum gelin maaşı…”

Please follow and like us:

Bir yanıt yazın