Oynarken öğrenebileceğiniz macera oyunu Dolphin Spirit: Ocean Mission duyuruldu

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Magic Pockets, eğitici macera oyunu Dolphin Spirit: Ocean Mission’ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun dijital olarak 28 Eylül’de, fiziksel olarak ise 17 Ekim’de piyasaya sürülecek. Fiziksel sürümler yalnızca PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümleri için mevcut olacak.
 
Tropik bir macera bizlere sunulacak
 
 
 
Maupiroa adlı tropik adada yer alacağımız Dolphin Spirit: Ocean Mission oyununda hem eğlenceli hem de dikkat çekici maceralara atılacağız. Oyun içerisinde denizlere yelken açabilecek, adanın etrafını çevreleyen sulardaki sırları keşfedecek ve yunus arkadaşın Keanu ile beraber okyanusun derinliklerine dalabileceğiz.
 
Birçok içeriği deneyimleyebileceğiniz oyun içerisinde denizlerdeki hayat ve ekoloji hakkında çeşitli bilgiler edinirken aynı zamanda adayı yaklaşmakta olan felaketten kurtarmaya çalışacağız. Oyun içerisinde farklı deniz canlısı türlerinden oluşan bir koleksiyon kitabı, keşfedilmeyi bekleyen çeşitli manzaralar ve atmosferler yer alacak.
 
Renkli bir sanat stiline ve karakterlere sahip bu yapım 28 Eylül’de geliyor.

Please follow and like us:

Bir yanıt yazın